Zapowiedzi
Rezerwacja: 41 344 47 34 lub 519 173 873

Napisz do nas
Home» Zapowiedzi

KICIA KOCIA W PRZEDSZKOLU – OD 26 KWIETNIA!

Kicia Kocia powraca! Uwielbianą kotkę oraz jej przyjaciół – Packa, Adelkę i Julianka – czekają nowe perypetie. Tym razem spędzimy z nimi dzień w przedszkolu, zobaczymy, jak poznają nowych kolegów na placu zabaw i jak uciekają przed nagłym deszczem. Kicia Kocia pokaże nam także, jak uczy się jeździć na rowerze i jak pomaga dziadkowi zbudować szafkę dla babci. Na Kicię Kocię zawsze można liczyć!

 

Odcinki serialu, które zobaczymy w trakcie seansów:

Kicia Kocia na placu zabaw – reż. Marta Stróżycka

Kicia Kocia mówi: nie – reż. Marta Stróżycka

Kicia Kocia i straszna burza – reż. Katarzyna Majsner

Kicia Kocia majsterkuje – reż. Anna Błaszczyk

Kicia Kocia na rowerze – reż. Marta Stróżycka

Kicia Kocia w przedszkolu – reż. Anna Błaszczyk

Dodatek interaktywny – Kicia Kocia mówi: „Pa, pa!”

 

produkcja: Polska, 2023, 42′

gatunek: animacja

reżyseria: Marta Stróżycka

oficjalny zwiastun:  KLIK

MÓJ PIES ARTUR – OD 26 KWIETNIA!

Miłośnik sportu i adrenaliny Michael Light (Mark Wahlberg) staje przed największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Wraz z trzyosobową ekipą zaufanych zawodników przystępuje do Mistrzostw Świata w Rajdach Przygodowych na Dominikanie. Stając na starcie ekstremalnych zmagań, w czasie których – przez 10 dni – pieszo, kajakami i na rowerze będzie musiał pokonać prawie 700 kilometrów, Light nie przypuszcza, że wkrótce jego zespół rozrośnie się o dodatkowego członka. Będzie nim jedyny w swoim rodzaju, bohaterski pies – Artur. Połączeni nierozerwalną więzią człowiek i wierny czworonóg rzucą wyzwanie dżungli, falom, przepaściom i ograniczeniom własnych organizmów. To co wspólnie osiągną, napisze niebywałą historię, która poruszy i zachwyci cały świat.

 

produkcja: USA, 2024, 90′, od lat: 10

gatunek: przygodowy

reżyseria: Simon Cellan Jones

obsada: Mark Wahlberg, Simu Liu, Juliet Rylance, Nathalie Emmanuel, Ali Suliman

oficjalny zwiastun:  KLIK

CHALLENGERS – OD 26 KWIETNIA!

Wizjonerski twórca Luca Guadagnino przedstawia Challengers z Zendayą w roli Tashi Duncan, która jako złote dziecko tenisa, w wyniku kontuzji, została bezkompromisową trenerką… na korcie i poza nim. Jej mąż (Mike Faist – West Side Story) jest mistrzem, który przeżywa zawodowy kryzys. Tashi postanawia przywrócić mu dawną chwałę, ale oboje czeka niespodzianka, kiedy przeciwnikiem okazuje się inny przebrzmiały czempion Patrick (Josh O’Connor – The Crown) – jego były najlepszy przyjaciel i dawny chłopak Tashi. Kiedy przeszłość zderza się z teraźniejszością, a napięcie sięga zenitu, Tashi musi zadać sobie pytanie, jaka będzie cena tej wygranej?

 

produkcja: USA, 2024, 131′, od lat: 15

gatunek: dramat, sportowy

reżyseria: Luca Guadagnino

obsada: Zendaya, Josh O’Connor, Mike Faist

oficjalny zwiastun:  KLIK

KASKADER – OD 3 MAJA!

Jest kaskaderem i jak na kaskadera przystało doświadcza wysadzania w powietrze, strzelanin, wypadków samochodowych, upadków z wysokości, a wszystko to dla naszej rozrywki. A teraz, świeżo po prawie kończącym karierę wypadku na planie musi znaleźć zaginioną gwiazdę filmową, rozwikłać spisek i spróbować odzyskać miłość życia, wciąż wykonując swoją codzienną pracę. Co może pójść nie tak? Colt Seavers (Ryan Gosling) to zaprawiony w bojach kaskader, który po odejściu z branży skupia się na swoim zdrowiu fizycznym i psychicznym, ale wraca do pracy, gdy gwiazda megabudżetowego filmu – reżyserowanego przez jego byłą, Jody Moreno (Emily Blunt) – zaginęła. Podczas gdy bezwzględna producentka filmu (Hannah Waddingham) stara się utrzymać zniknięcie gwiazdy Toma Rydera (Aaron Taylor-Johnson) w tajemnicy przed studiem i mediami, Colt wykonuje zatrważające akrobacje filmowe, próbując (z ograniczonym powodzeniem) powrócić do łask Jody. W efekcie Colt pakuje się w złowrogi, kryminalny spisek, który okaże się bardziej niebezpieczny niż jakikolwiek jego kaskaderski wyczyn.

 

produkcja: USA, 2024, 126′, od lat: 13

gatunek: akcja

reżyseria: David Leitch

obsada: Ryan Gosling, Emily Blunt, Winston Duke, Aaron Taylor-Johnson, Hannah Waddingham

oficjalny zwiastun:  KLIK

MONSTER – 3-5 MAJA – POKAZY PRZEDPREMIEROWE!

Saori po śmierci męża samotnie wychowuje nastoletniego syna Minato. Zauważa u niego niepokojące zachowanie i odkrywa, że jest gnębiony przez swojego nauczyciela. Żąda w szkole odsunięcia pana Hori od pracy z dziećmi. Koreeda zaskakuje, podsuwa różne tropy, opowiadając nam historię z trzech perspektyw – matki, nauczyciela i samego Minato. Reżyser opowiada o skomplikowanych emocjach – jakże różnych u każdego z bohaterów – w sposób czysty i subtelny. Dużym atutem filmu jest ścieżka dźwiękowa, jedna z ostatnich kompozycji niezrównanego Ryuichiego Sakamoto.

 

produkcja: Japonia, 2023, 126′, od lat: 15

gatunek: dramat

reżyseria: Hirokazu Koreeda

obsada: Sakura Andô, Eita Nagayama, Soya Kurokawa, Hinata Hiiragi, Mitsuki Takahata

oficjalny zwiastun:  KLIK

UCIECZKA ZE ZWIERZOWERSUM – OD 10 MAJA!

Maggie jest dzielną wombatką, która w przebraniu superbohaterki przeczesuje miasto w poszukiwaniu złoczyńców i ich niecnych występków. W ostatnim czasie ma mnóstwo roboty – ale to nie ze względu na przestępców, których jest rekordowo mało, tylko z uwagi na drobne przysługi, o które proszą mieszkańcy metropolii. Całe dnie spędza na pomaganiu w udrożnianiu kanalizacji czy składaniu zeznań podatkowych, zamiast zająć się starym dobrym ratowaniem świata. Przychodzi jednak dzień, w którym znowu potrzebna będzie jej prawdziwa moc! Oto zły geniusz technologii planuje uwięzić wszystkich mieszkańców miasta w „idealnej” jego zdaniem symulacji komputerowej i odciąć ich od realnego życia. Maggie ani jej pomocnik Ptyś nie mogą na to pozwolić i ruszają na misję, aby uwolnić mieszkańców. Żadna wirtualna rzeczywistość nie może się bowiem równać z pięknem i dobrem prawdziwego świata!

 

produkcja: Australia, 2023, 81′, od lat:

gatunek: animacja, familijny, komedia

reżyseria: Ricard Cussó

oficjalny zwiastun:  KLIK

ISTOTY FANTASTYCZNE – OD 17 MAJA!

12-letnia Bea (Cailey Fleming) tymczasowo wprowadza się do babci i prawie natychmiast zaprzyjaźnia się z zrzędliwym sąsiadem z góry, Calem (Ryan Reynolds). Ale Cal nie mieszka sam. Wokół niego jest pełno wyimaginowanych przyjaciół, IF-ów, którzy zostali sami po tym, jak ich prawdziwi ludzcy przyjaciele dorośli. Okazuje się, że Cal i Bea są jedynymi osobami, które są w stanie zobaczyć IFy. Łączą więc siły aby pomóc IFom i sparować je z nowymi dziećmi. Co może, ale wcale nie musi być możliwe. Reżyser i aktor John Krasinski, znany głównie z reżyserii serii „Ciche miejsce” czy głównej roli w serialu „Jack Ryan”, tym razem, jak sam przyznał, chciał stworzyć film, który mogłyby obejrzeć jego dzieci. W tej sposób powstały „Istoty Fantastyczne” czyli magiczna podróż pokazująca niesamowitą moc dziecięcej wyobraźni skierowana do widza w każdym wieku.

 

produkcja: USA, 2024, od lat: 7

gatunek: dramat, familijny, komedia

reżyseria: John Krasinski

obsada: John Krasinski, Ryan Reynolds, Fiona Shaw, Cailey Fleming, Bobby Moynihan

oficjalny zwiastun:  KLIK