Kielce, ul. Staszica 5
tel. 344 47 34
urodziny w kinie

Już od 8 lat organizujemy w kinie imprezy urodzinowe dla dzieci, przekrój wiekowy naszych jubilatów to 6 do 12, 13 lat. W ramach imprezy zapewniamy  godzinną zabawę w kinowej kawiarence, w trakcie której dzieciaki grają w gry, kalambury, jubilat dmucha świeczki na przepysznym, kolorowym torcie, goście wznoszą toast z lampką szampana /bezalkoholowego oczywiście/. Następnie goście zwiedzają kabinę projekcyjną, gdzie na co dzień widz nie ma wstępu. Tam mogą zobaczyć jak wygląda projekcja filmowa od kuchni, jak wyglądają projektory i jak szykujemy filmy do wyświetlania, każde dziecko dostaje na pamiątkę kawałek filmu. To jest jeden z ciekawszych punktów imprezy, który przyciąga uwagę i zainteresowanie również ze strony rodziców. Potem dzieci idą na film - bajkę.
Rodzice w  czasie przyjęcia mogą zostawić pociechy pod naszą opieką i zrelaksować się "przy kawce" w naszej kawiarence. Na czas trwania filmu jeden lub dwoje rodziców /w zależności od wielkości grupy/ musi być na sali i pilnować dzieci, gdyż w trakcie projekcji obsługa kina tej opieki nie sprawuje. 

Informacja i rezerwacja terminów pod nr telefonu: 041 34-447-34, 519-173-873
Imprezy organizujemy tylko w soboty i niedziele w godzinach dopołudniowych.
 


 
 
 

   

cogramy.pl

 Kultura – Kielce, koncerty, kino, teatr, wystawy - świętokrzyskie – echodnia.eu/kultura

 radio kielce  

wici_info multibilet

tvp kielce  http://www.kinomoskwa.pl/www/media/icons/%5B122%5Dstudiuje1_eu.jpg

 

ckpartynasze_kielce

kinads

logo_wici_bw.gif 

http://www.luszczyca-kielce.pl/; Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę w Kielcach; biuro@luszczyca-kielce.pl; łuszczyca kielce; kielce łuszczyca; stowarzyszenie luszczyca kielce; http://www.bihp.net;
screens_content/default.tpl.html
templates_content/default.tpl.html