Kielce, ul. Staszica 5
tel. 344 47 34
Nasze sale

Kino "Moskwa" jest najstarszym i najbardziej rozpoznawalnym kinem w Kielcach. To zarazem jedyne prawdziwe-tradycyjne kino w mieście Zlokalizowane jest w sąsiedztwie ul. Sienkiewicza - centrum handlowo-rekreacyjnego Kielc. Obiekt dysponuje dwiema salami, o łącznej ilości 443 miejsc, wyposażony jest także w kawiarnię, w której można wygodnie usiąść i poczekać na seans. Kino należy do Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych, która promuje kino artystyczne i na takie właśnie może liczyć widz "Moskwy".

Sala "Moskwa"
proba//duzasalaMoskwa.jpg

Główna sala kina "Moskwa" - liczy 396 miejsc i wyposażona jest w dźwięk Dolby Digital Surround EX; ekran Perlux II oraz fotele hiszpańskiej firmy Figueras. Sala jest również wyposażona w wentylację. Bardzo dobra akustyka sali, pozwala wykorzystać ją jako miejsce konferencji, szkoleń, czy innych wydarzeń artystycznych. Repertuar dużej sali stanowią głównie filmy komercyjne, przeznaczone dla szerokiego grona publiczności. Bardzo często sala wykorzystywana jest również do pokazów i przeglądów specjalnych takich jak np. pokazy specjalne, premiery filmowe, itp. Istnieje możliwość wynajęcia sali pod wszelkiego rodzaju, prezentacje, konferencje czy festiwale.

Plan sali

 

Sala "Studyjna"
moskwamalasala.jpg

Sala Studyjna - druga sala kina "Moskwa" ma charakter sali wielofunkcyjnej. Jej kameralny charakter oraz wyposażenie pozwalają na wykorzystanie tej sali nie tylko do seansów repertuarowych, ale również jako miejsca szkoleń, spotkań firmowych, czy pokazów VIP. Wyposażenie nowej sali to: fotele Figueras w ilości 55 miejsc, cyfrowy system dźwięku. Program małej sali zakłada zarówno seanse z bieżącego repertuaru kinowego, jak również powtórki archiwalne, specjalne przeglądy tematyczne, czy seanse na zamówienie. Sala ma charakter studyjny i koncentruje się głównie na filmach artystycznych, europejskich.


Plan sali


 
 

screens_content/default.tpl.html
templates_content/default.tpl.html