Kielce, ul. Staszica 5
tel. 344 47 34
Filmy
Zapowiedzi
Kup Bilet Online
Z myślą o naszych WIDZACH uruchomiliśmy sprzedaż biletów online.
Ceny biletów online nie uwzględniają zakupu okularów do projekcji 3D, na seanse 3D należy dokupić okulary w kasie kina w cenie 3 zł/ szt.
W związku z niższymi cenami biletów w naszym kinie, w porównaniu z multipleksami, informujemy, że wszystkie dzieci, które przychodzą na projekcje filmowe muszą mieć kupiony bilet ulgowy. 
 
Uwaga: w panelu Ekobilet do dyspozycji widzów są tylko miejsca w rzędach od 1 do 14, pozostałe miejsca dostępne są w sprzedaży gotówkowej w kasie kina oraz w rezerwacji telefonicznej lub mailowej.
 
Bilety można nabyć na stronie https://ekobilet.pl/kinomoskwa
CENY BILETÓW
Cena biletów  SALA MOSKWA: 
normalny – 16 zł,   ulgowy – 14 zł.
 
Cena biletów  SALA STUDYJNA
normalny – 15 zł,   ulgowy – 13 zł.
 
ULGOWY WTOREK:

- SALA MOSKWA 14 ZŁ,  - SALA STUDYJNA 13 ZŁ

Bilet rodzinny - wszystkie bilety w cenie biletu ulgowego*

*Oferta ważna przy zakupie biletów dla dwóch osób dorosłych plus 2 lub więcej dzieci, lub dla 1 osoby dorosłej plus 2 lub więcej dzieci. Oferta obowiązuje na wszystkie filmy, dla dzieci i młodzieży do 16 roku życia.  

Do projekcji 3D konieczny jest zakup okularów w cenie 3 zł./ szt. 

Bilety ulgowe obowiązują wszystkie dzieci do lat 6, uczniów, studentów, emerytów i rencistów,  z ważnymi legitymacjami.

Volta
Najnowsza komedia Juliusza Machulskiego w kinie już od 7 lipca!!!

Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot - koronę Kazimierza Wielkiego. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą, postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki, to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”!

  W KINIE OD 7 LIPCA

Gru, Dru i Minionki. 2D dubbing
Agent Gru stał się dobrym człowiekiem i pracuje w agencji zwalczającej przestępczość. Ale pewnego dnia zostaje wyrzucony z pracy, bo wymknął mu się paskudny złoczyńca, Benjamin Bratt. Minionki, widząc, że Gru nie jest już geniuszem zbrodni, postanowiły go opuścić. W poszukiwaniu kolejnego pana robią teraz zamęt wszędzie, gdzie się pojawią. Niespodziewanie Gru dowiaduje się że ma brata- bliźniaka o imieniu Dru, człowieka zadowolonego, bogatego i przystojnego. Ale jest coś, czego Dru pragnie: chciałby być przestępcą, tylko nie umie. Gru ma plan! Nauczy Dru kilku sprytnych sztuczek, razem schwytają Benjamina Bratta, odzyskają skradziony przez niego skarb i wszytsko będzie pięknie. Niestety, Dru jest fajtłapa, a Bratt to spryciarz, jakich mało. Klęska Gru wydaje się przesądzona. Ale oto na horyzoncie pojawiają się Minionki! Dopiero się będzie działo! 

 W KINIE OD 30 CZERWCA!

Kino Moskwa - CYFRYZACJA

ZAPRASZAMY  NA  PROJEKCJE  W  CYFROWEJ  JAKOŚCI  - również  w 3D!!!

* Nasze profesjonalne okulary do projekcji 3D możesz zabrać do domu, przechować starannie i przyjść z nimi kolejny raz na film 3D nie płacąc dodatkowo 3 zł.

Kupujesz raz oglądasz cały czas.

Uwaga - zmiana cen biletów, prosimy o sprawdzenie w zakładce ceny biletów

Czym chata bogata!
Najnowsza komedia twórców „Za jakie grzechy dobry Boże?” 

Jean-Etienne Fougerole, bogaty pisarz – celebryta, podczas telewizyjnego programu, promując swoją nową książkę "Czym chata bogata", nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę. Gdy do jego wspaniałego domu wprowadzą się nowi lokatorzy, cały świat stanie na głowie. Dwie rodziny, dwa światy, różne obyczaje, czy wzajemne uprzedzenia mogą doprowadzić do... wielkiego cygańskiego wesela.

 W KINIE OD 21 LIPCA!

Rock Dog. Pies ma głos

Bono należy do dumnej rasy mastifów tybetańskich. Jego ojciec bardzo chce, aby wstąpił w szeregi elitarnej straży, która strzeże osady przed stadem żarłocznych wilków. Ale kiedy pewnego dnia w łapy Bono trafia radio, wyrzucone z samolotu i młody pies po raz pierwszy słyszy dźwięki rock’n’rolla, już wie, jakie jest jego przeznaczenie. Przekonuje ojca, by dał mu szansę i rusza do wielkiego miasta, aby spełnić marzenie i zostać gwiazdą rocka. W polskiej wersji językowej gwiazdorska obsada, w tym: Marcin Dorociński („Sing”), Jakub Molęda („Horton słyszy Ktosia”), Anna Dereszowska („Księga Dżungli”), Baron i Tomson („Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę”), Wiktor Zborowski („Zwierzogród”) oraz Mirosław Zbrojewicz („W głowie się nie mieści”). 

 W KINIE OD 21 LIPCA

Kino Moskwa - Miejsce Odkrywania Talentów
Dołącz do nas na Facebooku
Newsletter od kina Moskwa. Rezerwacja biletów
ŁAWECZKA ANDRZEJA KOZIEI
Oferta Wakacyjna dla grup
Kedi. Sekretne życie kotów
Mała Wielka Stopa
Paryż może poczekać
Wilde Maus
Valerian i miasto tysiąca planet
Fatima. Ostatnia Tajemnica
Gang Wiewióra 2
Botoks
KinoSzkoła. Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej
Seanse filmowe dla grup szkolnych
Bilet dla Ciebie
Bueno czwartki
Regulamin Widza
KONKURS NA LOGO STOWARZYSZENIA KULTURY FILMOWEJ KINO MÓWI
Nescafe
 
 
 

   

cogramy.pl

 Kultura – Kielce, koncerty, kino, teatr, wystawy - świętokrzyskie – echodnia.eu/kultura

 radio kielce  

wici_info multibilet

tvp kielce  http://www.kinomoskwa.pl/www/media/icons/%5B122%5Dstudiuje1_eu.jpg

 

ckpartynasze_kielce

kinads

logo_wici_bw.gif 

http://www.luszczyca-kielce.pl/; Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę w Kielcach; biuro@luszczyca-kielce.pl; łuszczyca kielce; kielce łuszczyca; stowarzyszenie luszczyca kielce; http://www.bihp.net;
wykonane przez: Omni-Araneo
screens/scr-pMovies.tpl.html
default.tpl.html